Блог новин
Монтаж кондиціонерів від Клімат Сервіс

Монтаж кондиціонерів від Клімат Сервіс

28 Травня 2018

Компанія Клімат Сервіс пропонує професійний, якісний монтаж кондиціонерів. Наш монтаж - запорука довговічної і правильної роботи систем кондиціонування. Ми пропонуємо оперативний монтаж кондиціонерів в Чернівцях до 3 діб після придбання.

Установка кондиціонерів від Клімат Сервіс - це найбільш логічний метод контролювання температури в приміщеннях. Найперші моделі кондиціонерів виникли в далекому 20-му столітті, а новітні варіанти даних пристроїв здатні не тількі охолодити повітря в кімнаті, але і обігрівати приміщення, проводити вентиляцію, очистити повітря і наситити його за допомогою іонів.

З настанням весняного та літнього періодів, більшість думають про те, щоб придбати кондиціонери, однак для вибору відповідної моделі техніки потрібно взяти до уваги величезну кількість важливих моментів, дати оцінку всіх переваг даної системи. Більшість не хочуть встановлювати цей пристрій, щоб заощадити, не враховуючи величезну кількість достоїнств кондиціонера.

Переваги установки кондиціонерів від Клімат Сервіс

Замовлення на установку кондиціонера в Чернівцях дасть можливість скористатися величезною кількістю явних переваг:

  • Піддається управлінню і коригування рівень комфорту в кімнаті, коли завгодно.
  • Контроль рівня вологи в кімнаті. Більшість сучасних моделей кондиціонерів дають можливість простежити за рівнем вологості, певні системи мають «режим осушення», що дозволяє скоротити вологість не змінюючи температури в приміщенні. Цей режим відмінне рішення для будинку, який розміщений в областях з надмірною вологою..
  • Безшумність. Охолодження і обігрів повітряної маси відбувається майже без шуму, порівнюючи з вентилятором або іншим пристроєм.
  • Ідеальне рішення - це створення хорошого мікроклімату в кімнаті з маленькими дітьми, мешканцями, які страждають від алергії, тваринами і багато іншого. Атмосфера ретельно очищається від бруду.
  • Економія електрики. Під час нагрівання повітря в приміщенні, кондиціонер витрачає на 75% менше електроенергії, ніж інший тип електроопалення.
  • Приємний дизайн, а деякі види кондиціонерів зовсім непомітні.

Кондиціонери незамінні для астматика, алергіка і людей, які страждають захворюваннями серцево-судинної системи і від порушенням сну. У компанії ціна на монтаж кондиціонерів низька. Фахівець компанії приїде в будь-який куточок міста Чернівці та області, і на місці проведе заміри та монтажні роботи.

повернутися назад